Pınar Yapı & Ev DekorasyonMENÜ

Ankara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık

Pınar Yapı & Ev Dekorasyon+90532 626 6516

Uçan Kapı Ankara

Uçan Kapı Nedir?

Uçan kapı sistemleri diğer bir ismi ile asma kapılar, sürgülü yere temazsız kayar kapılardır. Uçan kapı, yere sabitlenmiş iki takım özel imal edilmiş tekerlek grubu, kılavuz ray ve denge tekerlekleri arasında hareket ederek, zeminle hiçbir teması bulunmayan kayar kapı sistemleridir.

Neden Uçan Kapı

Uçan kapı fabrikalarda ve bahçelerde kullanılır. Özellikle yükü ağır tonajlı araçların geçiş yaptığı yerlerde uygulanmaktadır.

Uçan Kapı Sistemi

Normal yere temaslı kapılarla karşılaştırıldığında, uçan kapı sistemlerinde ray olmadığı için, ray çökmesi veya raya biriken çamur vb. durumkardan etkilenmez ve çok konforlu bir imkan sunar.

Uçan Kapı Nerelerde Kullanılır?

Yere temas etmeden havada giden yani uçan kapı sistemleri en çok aşağıdaki yerlerde kullanılır;

  • Sitedeler, müstekil evler,
  • Fabrika kamyon geçiş yerleri,
  • Hava alanları,
  • Resmi kurumlar
  • Askeri birlikler,
  • Lojmanlar.

Uçan Kapı Ankara

Uçan kapı ürünleri standart kapılarla karşılaştırıldığında, 4 kat daha hızlı çalışır. Çünkü gidip gelen kapının önünde, yanında, arkasında bir engel çıkmamaktadır. Uçan Kapı Ankara sistemleri için bizi arayabilir detaylı bilgil alabilirsiniz. Tecrübeli ustalarımız ve kaliteli uçank kapı ürünlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktan oldukça memnuz oluruz.

Uçan Kapı Fiyatları

Renk, desen, malzeme açısından çeşitliliğe sahip olan uçan kapılar, son derece sağlam yapılardır. Yaz, kış farketmeksizin çok uzun yıllar boyunca kullanılan her türlü hava şartına dayanıklı ürünlerdir. Uçan kapı fiyatları uygulanacak olan yere, uçan kapının büyüklüğüne ve malzemesine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için arayınız. Telefon: +90532 626 6516

HakkımızdaPınar Yapı & Ev DekorasyonAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 532 626 6516