Pınar Yapı & Ev DekorasyonMENÜ

Ankara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık

Pınar Yapı & Ev Dekorasyon+90532 626 6516

Asma Tavan Ankara

Asma Tavan Nedir?

Asma Tavan yapılmakta olan beton veya çelik konstrüksiyon bir yapının iskeletine, elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayan platforma denmektedir.

Ahşap, beton veya çelik yapının tavanından sarkıtılan çubuklara, yatay profiller yerleştirilerek çalışmaya başlanır. Aydınlatmalı, şık, dekoratif paneller yada alçıpan yapılarak mekana şık bir görünüm sağlanarak çalışma bitirilmektedir.

Asma Tavan Ankara

Asma Tavan Ankara uygulamaları birçok farklı faydalara ve avantajlara sahiptir. Mekanların, evinizin veya ofisinizin ihtiyaçlarını belirlemek kritik bir öneme sahiptir. Elektrik ve tesisat borularının kapatılmasında asma tavan sistemleri ile birlikte oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Alçıpan yardımı ile boruların ve elektrik sistemlerinin kapanmasının ardından, tavanların güzel ve şık durmasında asma tavan sistemlerinin görevi büyüktür.

Gölbaşı, Çankaya, Mamak, Kahramankazan, Etimesgut, Temelli, Keçiören ilçelerinde Asma Tavan işleriniz için bizi hemen arayabilirsiniz.

Asma Tavan Instagram Sayfamız ▶

Asma Tavanlar Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Kötü tavan görümü, ısı yalıtımı ve izolasyon söz konusu olduğunda, asma tavan sizlere çok büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikle eviniz yeterince ısınmıyorsa, tavanlarda ısı kaybınız olabilir. Burada alçıpan yardımı ile oluşturulan asma tavanlar evinizin sıcaklığını arttıracaktır.

Dekoratif amaçlı aydınlatmalar ve ışıklandırma sistemlerinde asma tavanlar kullanılmaktadır. Spot ışıklar ve led ışıklar, evdeki eşyaları daha yaratıcı biçimde aydınlatabildiği için ev sahipleri ve iç mimarlar tarafından asma tavanlar oldukça sık tercih edilirler.

Asma Tavan Ankara uygulamaları için hemen bize arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Gölbaşı Asma Tavan Ustası

Asma Tavan Gölbaşı ilçesinde sıklıkla uyguladığımız bir dekorasyon uygulamasıdır. Gölbaşı Asma Tavan Ustası olarak yüzlerce iş yaptık. Sizin de asma tavan, alçıpan konusunda işleriniz varsa bizden hizmet alabilirsiniz.

Mamak Asma Tavan

Asma Tavan Mamak ilçesinde evlerde ve ofislerde şık bir görünüm için tercih edilen bir dekorasyon uygulamasıdır. Asma Tavan Mamak Ustası için bize ulaşabilir, uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Etimesgut Asma Tavan

Asma Tavan Etimesgut bölgesinde sıkça kullanılan ve ekonomik olması başta olmak üzere, bir çok avantaja sahip, bir yapı dekorasyon malzemesidir. Asma Tavan Etimesgut işleriniz için, profesyonel ekibimizden hızlı bir destek alabilirsiniz.

Asma Tavan Fiyatları 2022

Asma tavan 2022 fiyatları yapılacak mekana, ölçülere, kullanılacak malzemeye, ışıklandırma sistemlerine ve projeyi yapacak firmaya göre değişiklik göstermektedir. Asma tavan fiyatları için bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Asma Tavan Çeşitleri

Asma tavan çeşitleri (alçıpan) çeşitleri şunlardır;

  • Yangına dayanıklı asma tavan (alçıpan),
  • Suya dayanıklı asma tavan (alçıpan),
  • Akustik alçıpan (alçıpan),
  • Asma tavan TV ünitesi.

Farklı kullanım isteklerine göre çeşitlendirilebilmektedir.

Asma tavan, alçıpan bölme duvar yaptırmadan önce uygulanacak alanın yapısına göre, kullanım amacına göre, doğru alçıpan panelin seçilmesi ve ölçülerin profesyonelce alınması gerekmtekdir. Eğer bu konuda profesyonel birileri ile çalışmıyorsanız memnun kalmayabilirsiniz. Profesyonel asma tavan çözümleri için Pınar Dekorasyon'u tercih edebilirsiniz.

Yangına Dayanıklı Asma Tavan (Alçıpan)

Yangına dayanıklı asma tavan ortası özel bir alçı, iki yüzü yanmaz malzemeden kaplı, standart veya özel boyutlarda üretilen, düzgün yüzeyli, homojen plakalara verilen isimdir (alçı levha).

Suya Dayanıklı Asma Tavan (Alçıpan)

Suya dayanıklı alçıpan asma tavan, su iticiliği özelliği olan, nemli alanlarda kullanılabilen, pürüzsüz ve düzgün yüzeyli hafif, özel yapım alçıpan çeşididir. Yüksek yüzey kalitesi olup, montajı kolaydır. Nemli ortamlarda yıpranmadan uzun süreli olarak kullanılabilir.

Akustik Alçıpan (Alçıpan)

Akustik alçıpan asma tavan, özel yapısı ile yüksek sesleri emen, isteğe göre dikdörtgen ve kare olarak üretilebilen alçıpan çeşididir. Estetiktir ve duvar giydirmede oldukça sık kullanılmaktadır.

Asma Tavan TV Ünitesi

Asma tavan TV ünitesi televizyonları konumlandırmak için kullanılan şık dekorasyon üniteleridir. İstenildiği taktirde bu asma tavan duvar ünitelerini TV ünitesi haricinde raf veya kitaplık için de kullanabilirsiniz.

Alçıpan TV Ünitesi

Alçıpan TV ünitesi modelleri arasından ofisinize veya evinize en uygun olanını tercih edip veya bize özel olarak yaptırabilirsiniz. Alçıpan TV ünitesi ile yaşam alanlarınızı daha kullanışlı ve dekoratif bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Işık Bandı

Işık bandı uygulaması, Pınar Yapı Dekorasyon`un profesyonel olarak uyguladığı yapı ve dekorasyon hizmetlerinden biridir. Detaylı bilgi için Işık Bandı ►

HakkımızdaPınar Yapı & Ev DekorasyonAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 532 626 6516