Pınar Yapı & Ev DekorasyonMENÜ

Ankara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık

Pınar Yapı & Ev Dekorasyon+90532 626 6516

Asma Tavan Ankara

Asma Tavan Nedir?

Asma Tavan genellikle, yapılmakta olan beton veya çelik konstrüksiyon bir yapının iskeletine, elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayan platforma denmektedir.

Ahşap, beton veya çelik yapının tavanından sarkıtılan çubuklara yatay profiller yerleştirilerek çalışmaya başlanır. Aydınlatmalı, şık, dekoratif paneller yada alçıpan yapılarak mekana şık bir görünüm sağlanarak çalışma bitirilmektedir.

Asma Tavan Ankara

Asma Tavan Ankara uygulamaları birçok farklı faydalara ve avantajlara sahiptir. Mekanların, evinizin veya ofisinizin ihtiyaçlarını belirlemek kritik bir öneme sahiptir. Elektrik ve tesisat borularının kapatılmasında asma tavan sistemleri ile birlikte oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Alçıpan yardımı ile boruların ve elektrik sistemlerinin kapanmasının ardından, tavanların güzel ve şık durmasında asma tavan sistemlerinin görevi büyüktür.

Asma Tavanlar Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Kötü tavan görümü, ısı yalıtımı ve izolasyon söz konusu olduğunda, yine asma tavan sizlere çok büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikle eviniz yeterince ısınmıyorsa, tavanlarda ısı kaybınız olabilir. Burada alçıpan yardımı ile oluşturulan asma tavanlar evinizin sıcaklığını arttıracaktır.

Dekoratif amaçlı aydınlatmalar ve ışıklandırma sistemleri içinde, asma tavanlar büyük rol oynamaktadır. Spot ışıklar ve led ışıklar evdeki eşyaları daha yaratıcı biçimde aydınlatabildiği için ev sahipleri ve iç mimarlar tarafından asma tavanlar oldukça sık tercih edilir sistemler olmaktadırlar.

Asma Tavan Ankara uygulamaları için hemen bize arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Işık Bandı Ankara

Işık bandı uygulaması, Pınar Yapı Dekorasyon`un profesyonel olarak uyguladığı yapı ve dekorasyon hizmetlerinden biridir. Işık bandı ile gizli led ışık ve spot ışık, uygulamaları gerçekleştirilebilir. Işık bantları sayesinde ofis veya evlerinizdeki tavanlar eskisinden daha şık, güzel ve temiz bir görünüm elde edebileceksiniz.

Işık bantları, hem ekonomik hem de Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Işık bandı birçok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Floresan, neon, LED gibi aydınlatmalardan farklı kılan en önemli özelliklerinden biri kırılmaz, esnek ve ince bir yapıya sahip olmasıdır. İnanılmaz bir dayanıklılığa sahiptir. Delindiği hatta aşındığı zaman bile aydınlatmaya devam etmektedir.

Enerji tasarruflu LED sistemlerden daha ekonomiktir. Kurulumu kolay olup, yıllarca bakım gerektirmeden her türlü alanda kullanabilirsiniz. Işık bandı uygulaması için 0(532) 626 65 16 numaramızı hemen arayabilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Asma Tavan Fiyatları

Asma tavan fiyatları, yapılacak mekana, ölçülere, kullanılacak malzemeye, ışıklandırma sistemlerine ve projeyi yapacak firmaya göre değişiklik göstermektedir. Her türlü Asma Tavan Ankara uygulamaları için hemen bizi arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

HakkımızdaPınar Yapı & Ev DekorasyonAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 532 626 6516