Pınar Yapı & Ev DekorasyonMENÜ

Ankara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık

Pınar Yapı & Ev Dekorasyon+90532 626 6516

Asma Tavan Ankara

Asma Tavan Nedir?

Asma Tavan genellikle, yapılmakta olan beton veya çelik konstrüksiyon bir yapının iskeletine, elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayan platforma denmektedir.

Ahşap, beton veya çelik yapının tavanından sarkıtılan çubuklara yatay profiller yerleştirilerek çalışmaya başlanır. Aydınlatmalı, şık, dekoratif paneller yada alçıpan yapılarak mekana şık bir görünüm sağlanarak çalışma bitirilmektedir.

Asma Tavan Ustası Ankara

Asma Tavan Ankara uygulamaları birçok farklı faydalara ve avantajlara sahiptir. Mekanların, evinizin veya ofisinizin ihtiyaçlarını belirlemek kritik bir öneme sahiptir. Elektrik ve tesisat borularının kapatılmasında asma tavan sistemleri ile birlikte oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Alçıpan yardımı ile boruların ve elektrik sistemlerinin kapanmasının ardından, tavanların güzel ve şık durmasında asma tavan sistemlerinin görevi büyüktür.

Gölbaşı, Çankaya, Mamak, Kahramankazan, Etimesgut, Temelli, Keçiören ilçelerinde Asma Tavan işleriniz için bizi hemen arayabilirsiniz.

Asma Tavanlar Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Kötü tavan görümü, ısı yalıtımı ve izolasyon söz konusu olduğunda, yine asma tavan sizlere çok büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikle eviniz yeterince ısınmıyorsa, tavanlarda ısı kaybınız olabilir. Burada alçıpan yardımı ile oluşturulan asma tavanlar evinizin sıcaklığını arttıracaktır.

Dekoratif amaçlı aydınlatmalar ve ışıklandırma sistemleri içinde, asma tavanlar büyük rol oynamaktadır. Spot ışıklar ve led ışıklar evdeki eşyaları daha yaratıcı biçimde aydınlatabildiği için ev sahipleri ve iç mimarlar tarafından asma tavanlar oldukça sık tercih edilir sistemler olmaktadırlar.

Asma Tavan Ankara uygulamaları için hemen bize arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Gölbaşı Asma Tavan Ustası

Asma Tavan Gölbaşı ilçesinde sıklıkla uygulanan bir dekorasyon uygulamasıdır. Uzun yıllar, Asma Tavan Ustası olarak yüzlerce iş yaptık. Sizin de Asma Tavan konusunda işleriniz bizden hizmet alabilirsiniz.

Mamak Asma Tavan

Asma Tavan Mamak ilçesinde evlerde ve ofislerde şık bir görünüm için tercih edilen bir dekorasyon uygulamasıdır. Asma Tavan Mamak Ustası için bize ulaşabilir, uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Etimesgut Asma Tavan

Asma Tavan Etimesgut bölgesinde sıkça kullanılan ve ekonomik olması başta olmak üzere, bir çok avantaja sahip, bir yapı dekorasyon malzemesidir. Asma Tavan Etimesgut işlerinizi profesyonel ekibimizle hızlı şekilde teslim ediyoruz. 

Asma Tavan Fiyatları 2021

Asma tavan fiyatları, yapılacak mekana, ölçülere, kullanılacak malzemeye, ışıklandırma sistemlerine ve projeyi yapacak firmaya göre değişiklik göstermektedir. Her türlü Asma Tavan Ankara uygulamaları için hemen bizi arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Alçıpan Tavan

Alçıpan, ortası özel bir alçı, iki yüzü kağıt kaplı, standart veya özel boyutlarda üretilen düzgün yüzeyli homojen plakalara verilen isimdir (Alçı levha). Alçıpan;yapılarda bölme duvar yapılmasında, var olan duvarın kaplanmasın da ve asma tavan yapımında kullanılır.

Alçıpan Duvar

Alçıpan duvar, zemin ve tavan arasına kurulan metal iskeletin üzerine alçıpan panellerin montaj edilmesi ile oluşturulan taşıyıcı olmayan bölme duvar sistemidir. Pratik ve hızlı bir sistemdir. Gerektiğinde kaldırılabilir.

Alçıpan bölme duvar yaptırmadan önce uygulanacak alanın yapısına göre , kullanım amacına göre doğru alçıpan panelin seçilmesi ve ölçülerin profesyonelce alınması gerektiğini söylememizde fayda var. Eğer bu konuda profesyonel birileri ile çalışmıyorsanız lütfen bize danışın. Sizlere profesyonel ekibimiz ile yardımcı olmaya çalışalım.

Alçıpan Çeşitleri

Alçıpan çeşitleri gün geçtikçe artmaktadır.Alçıpan çeşitleri; Yangına dayanıklı alçıpan, Suya dayanıklı alçıpan, Yangına ve Suya davanıklı alçıpan ve akustik alçıpan gibi çeşitlerde olup farklı kullanım isteklerine göre çeşitlendirilebilmektedir.

Işık Bandı

Işık bandı uygulaması, Pınar Yapı Dekorasyon`un profesyonel olarak uyguladığı yapı ve dekorasyon hizmetlerinden biridir. Detaylı bilgi için Işık Bandı ►

HakkımızdaPınar Yapı & Ev DekorasyonAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 532 626 6516