Pınar DekorasyonMENÜ

Ankara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık

Pınar Dekorasyon+90532 626 6516

Asma Tavan Ankara

Asma Tavan Nedir?

Asma Tavan mevcut betonarme, çelik konstrüksiyon veya ahşap tavan iskeleti altında mekanik ve elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayan sistemdir.

Asma Tavan Ankara

Asma Tavan Ankara uygulamaları birçok farklı avantaja, faydaya sahiptir. Burada evin veya ofisin ihtiyaçlarını belirlemek kritik öneme sahiptir. Elektrik ve tesisat borularının kapatılmasında asma tavanlar başarılıdırlar. Alçıpan yardımı ile boruların kapanmasının ardından tavanların güzel durmasında asma tavanların görevi büyüktür.

Asma Tavanlar Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Isı yalıtımı ve izolasyon söz konusu olduğunda yine asma tavanlar görev alırlar. Özellikle eviniz yeterince ısınmıyorsa tavanlarda ısı kaybınız olabilir. Burada alçıpan yardımı ile oluşturulan asma tavanlar evinizin sıcaklığını arttıracaktır.

Dekorasyon amaçlı ışıklandırmalar da asma tavanların tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Spot ışıklar, led ışıklar evdeki eşyaları daha yaratıcı biçimde aydınlatabildiği için ev sahipleri ve iç mimar tarafından tercih edilir olmaktadırlar.

Işık Bandı Ankara

Işık bandı uygulaması, Pınar Yapı Dekorasyon`un profesyonel olarak uyguladığı yapı ve dekorasyon hizmetlerinden biridir. Işık bandı ile gizli led ışık ve spot ışık, uygulamaları gerçekleştirilebilir. Işık bantları sayesinde ofis veya evlerinizdeki tavanlar eskisinden daha şık, güzel ve temiz bir görünüm elde edebileceksiniz. Işık bantları, hem ekonomik hem de Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Işık bandı birçok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Floresan, neon, LED gibi aydınlatmalardan farklı kılan en önemli özelliklerinden biri kırılmaz, esnek ve ince bir yapıya sahip olmasıdır. İnanılmaz bir dayanıklılığa sahiptir. Delindiği hatta aşındığı zaman bile aydınlatmaya devam etmektedir.

Enerji tasarruflu LED sistemlerden daha ekonomiktir. Kurulumu kolay olup, yıllarca bakım gerektirmeden her türlü alanda kullanabilirsiniz. Işık bandı uygulaması için 0(532) 626 65 16 numaramızı hemen arayabilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

HakkımızdaPınar DekorasyonAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 532 626 6516