Pınar Yapı & Ev DekorasyonMENÜ

Ankara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık

Pınar Yapı & Ev Dekorasyon+90532 626 6516

Alçı Ve Boya Badana

Alçı Boya Badana Nedir?

Günümüz iç dekorasyon uygulamalarının vazgeçilmez unsuru Alçı ve Boya Badana uygulamalarıdır. Zemini düzeltmek ve pürüzsüz bir yüzey elde etmek için yapılan alçı, hem nefes alabilen hemde kolay uygulanan bir yapı malzemesi oldugu için dünya genelinde en çok kullanılan üründür.

Alçı Boya Ankara

Alçı Boya Badana Ankara eğri, çukur, ve bozuk satıhları düzeltmek ve doldurmak için ihtiyaç olan her yere yapılmaktadır. Sıva alçısı boya uygulamasından önce yüzeyi pürüzsüsleştirmek için uygulanan saten alçı olmak üzere iki çeşit olarak iç mimaride agırlıklı olarak kullanılmaktadır.

Boya Badana Ankara

Boya işi ise hem alçılı hemde kaba yada ince sıvalı zeminlerde uygulanan hijyenik, koruyucu, aynı zamanda dekoratif bir yapı ürünüdür. Alçı ve boya işi birbirini tamamlayan ayrılmaz bir ikilidir adeta. Alçısı yapılıpta üstüne boya yapılmayan yüzey yoktur. Alçı işi boya uygulamasına bir hazırlıktır. Alçı ile düzeltilen yüzey boya ile en son halini alır ve uzun yıllar saglam, dayanıklı, dekoratif görüntüsü ile mekanlarınızın en önemli unsuru haline gelir.

Alçı Boya Badana Fiyatları Ankara

Pınar Yapı Dekorasyon olarak bizler 25 yılı aşmış mesleki tecrübeyle sizlere Ankara'nın her bölgesinde alçı ve boya işlerinizde hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve uzman ekip arkadaşlarımız ile en ekonomik avantajlı fiyat seçeneklerimiz, bizi tercih etmenizdeki en büyük avantajlarınız olacaktır. Her zaman en önemli misyonumuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizdir. Sizlerin ihtiyaç ve beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermek bizleri yıllarca sektörde en önde gelen firmalardan biri yapmıştır.

Alçı boya işlerinde yaşanan sıkıntıları, şikayetlerinizi ve bunların çözüm yollarını çok iyi bildiğimiz için sizlere hiçbir şekilde problem yaşatmadan 1. sınıf malzeme, kaliteli ve garantili işçilik ile söz verilen sürede işlerimizi sizlere teslim ediyoruz. Bizleri arayarak en uygun fiyat seçeneklerini sezonun en gözde moda renklerini, kaliteli boya markalarını ve daha birçok sorunuza en dogru cevapları alabilirsiniz.

HakkımızdaPınar Yapı & Ev DekorasyonAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 532 626 6516