Pınar Yapı & Ev DekorasyonMENÜ

Ankara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık

Pınar Yapı & Ev Dekorasyon+90532 626 6516

Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Nedir?

Gergi tavan, PVC kopolimerlerinden üretilen yangına dayanıklı, akustik, estetik, dekoratif bir yapı ve aydınlatma elemanıdır. %100 geri dönüştürülebilir kimyasal bileşimi ve bakım gerektirmeyen teknik özellikleri sayesinde tam anlamıyla çevreci bir üründür.

Hem iç ve dış mekanlarda kullanılabilen Gergi Tavan Ankara, modern mimarinin ihtiyaç ve gerekliliklerine uygun olarak benzersiz ve esnek aydınlatma, yüzey kaplama imkanları sunar.

Gergi Tavan Yapım Aşamaları

Gergi Tavan yapılmadan önce istenilen ölçüde ve istenilen şekilde alçıpandan yapılan havuz hazırlanır. Alçı ve boya işleri yapılarak havuzun kenarlarına gergi tavan profilleri monte edilir. Bu aşamadan sonra aydınlatma için gerekli olan ledler döşenir ve son aşamadan sonra germe tavan kumaşı ısıtılarak havuza monte edilir.

Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Ankara günümüzde trend bir dekorasyon malzemesidir. Bulunduğu alana derinlik duygusu katan ve estetik bir görünüm sağlayan bu dekoratif ürün, ısıtma yöntemi ile istenilen forma girebilmektedir. Lake, saten, metalik, transparan gibi dokular ve renklilik açısından da çeşitlilik gösterir.

Her dokunun kendine has özelliklere sahip olması ise, germe tavan sisteminin uygulanacağı alana olan uyumluluğuna göre seçenekleri arttırır. Bu seçeneklerden size ve zevkinize uygun olan renk ve dokudaki modelleri seçebilir, evinizde ya da ofisinizde görmek istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz.

Gergi Tavan Fiyatları Ankara

Gergi Tavan Fiyatları Ankara ilinde yapılacak alana, bölgeye, ölçülerine ve Gergi Tavan çeşitine göre değişmektedir. Pınar Dekorasyon TSE standartlarına uygun kaliteli birinci sınıf malzemeleri kullanmaktadır ve sunmuş olduğumuz tüm hizmetler garanti altındadır. Gergi Tavan uygulaması fiyatları için lütfen arayınız. 0(532) 626 65 16.

HakkımızdaPınar Yapı & Ev DekorasyonAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 532 626 6516