Pınar Yapı & Ev DekorasyonMENÜ

Ankara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık

Pınar Yapı & Ev Dekorasyon+90532 626 6516

Klipin, Metal Asma Tavan

Klipin (Metal Asma Tavan) Nedir?

Klipin metal asma tavan taşıyıcı bölümlere, alüminyum ya da çelik plakaların serbest olarak yerleştirilmesiyle uygulanan bir sistemdir. Çeşitli boyut ve dekorasyon seçenekleri ile metal asma tavan uygulanabilir. Klipin tavan, kolay montaj-demontaj özelliğinin yanı sıra, ev ve iş yerlerinizin tavanlarını, şık ve modern bir görünüm sağlanması için estetik bir tercih olarakta kullanılabilir.

Metal Asma Tavan Ankara

Klipin metal asma tavan Ankara, iç mekanlarda karşılaşılabilecek pek çok şantiye sorununa çözüm getirmek amacıyla Ankara daki tüm mekanlarda kullanılabilir. kullanabilir. Çok geniş kullanım seçeneği sunmasının yanı sıra, ekonomiktir. Klipin tavan uygulamaları, mekanlarınıza dekorasyon imkanı veren kullanışlı ve dayanıklı sistemdir.

Klipin Asma Tavan Ankara

Klipin asma tavan, piyasadaki en yaygın kullanılan tavan ürünlerinden biridir. Ürün, iç ve dış kullanım için gerekli destek çerçevesine sahip, tamamen erişilebilen gizli metal asma tavan sistemi üzerine sabitlenmiş geniş bir kare ve dikdörtgen panel yelpazesine sahiptir.

Klipin tavanlar, özellikle ofisler ve iş yerleri için ideal, demonte edilebilirliğe sahip ekonomik ve şık bir sistemdir. Standart clipin asma tavan, galvaniz ve alüminyum tavan plakaların üçgen kesitli omega taşıcıya alttan takılması ile olur. Clipin asma tavan ürünleriyle, sarkmalı ve oturmalı sisteme göre güzel ve sade bir görüntü meydana gelir. Sökülüp takılması kolaydır.

Standart Metal Asma Tavan Boyutları

Metal asma tavan boyutları genellikle 350x350, 650x650, 600x1200, 300x1200, 1300x1300 ve özel boyutlarda oluşturabilir.

Metal Asma Tavan Fiyatları Ankara

Metal asma tavan fiyatları Ankara ilinde yapılacak alana, bölgeye, ölçülerine ve göre değişmektedir. Uygulaması yapılacak olan metal asma tavanın kaliteside önemlidir. Pınar Dekorasyon TSE standartlarına uygun kaliteli birinci sınıf malzemeleri kullanmaktadır ve sunmuş olduğumuz tüm hizmetler garanti altındadır. Metal asma tavan ustası fiyatları için lütfen arayınız. 0(532) 626 65 16.

HakkımızdaPınar Yapı & Ev DekorasyonAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 532 626 6516