Pınar Yapı & Ev DekorasyonMENÜ

Ankara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık

Pınar Yapı & Ev Dekorasyon+90532 626 6516

Ferforje Korkuluk Ankara

Ferforje Nedir?

Hammaddesi demir olan ferforje, demiri döverek ve işleyerek çeşitli dayanıklı ve şık ürünlerin üretilemesine denir. Ferforje bir diğer anlamı ile dövme demir demektir.

Ferforje Malzeme Nedir?

Ferforjeler %2.1 ile %4 karbon içeren dökme demirin aksine, %0.08'den az karbon içeriğine sahip bir demir alaşımıdır. Özetle ferforje malzemesi demirdir.

Ferforje Korkuluk Nedir?

Demirin usta ellerde şekillendirilmesi ile üretilen ferforje korkuluklar çevre koşullarına dayanıklı ve şık ürünlerdir. Ferforjeler sıcak ve soğuk şekillendirme yöntemleri ile üretilebilir. Sıcak veya soğuk olsun iki üretim yöntemileyde çok şık ve dayanıklı, ihtiytaç karşılan ürünler üretilebilir.

Ferforje Modelleri

Ferforje Ankara

Pınar Dekorasyon, ferforje hizmetlerini güvenli, ekonomik ve hızlı hizmet anlayışı ile yapmaktadır. Ferforje Ankara sektöründeki tecrübemiz ve kalite anlayışımız ile her gün daha iyi hizmet veriyoruz. Ferforje üretimi ve uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak hemen bizi arayabiliriniz. Telefon: +90532 626 6516

Ferforje Nerelerde Kullanılır?

Demirin kullanılabileceği her yerde kullanılanbilen ferforjeler başta kapılarda, balkonlarda, pencerelerde kullanılır. Kullanım alanı çok geniştir, masa veya sandalya yapımında bile kullanılabilir.

Ferforje kullanım alanları şunlardır;

  • Kapılarda,
  • Pencerelerde,
  • Balkonlarda,
  • Merdivenlerde,
  • Bahçelerde,
  • Çiçekliklerde,
  • Yatak başlıklarında,
  • Askılıkalrda,
  • Sehpalarda,
  • Tabelalarda.

Ferforje Korkuluk Fiyatı

Ferforje korkuluklar ölçülere göre, modellere göre ve uygulamasını yapan kişinin terübesine göre değişmektedir. Ferforjenin hammadesi demir olduğu için, dünyada ki demir piyasasına göre de ferforje fiyatları değişebilmektedir. Lütfen daha fazla bilgi için bizi arayınız.

Modern Ferforje Modelleri

Farklı modellerde bir çok ferforje korkuluk modelleri bulunmaktadır. Evinizde ki veya iş yerinizdeki bahçe kapılarını, balkonları, pencereleri yada yaşam alarınızda içerisini farklı bir tasarım havasına sokmak isterseniz modern ferforje modelleri ürünler tercih etmektedir. Ferforjeler kibar ve antik yapıları ile yaşam alanlarınız farklı bir görünüme sokabilirsiniz.

Merdiven Ferforje

Uygulaması yapılan evin tasarımını veya görünümü baştan aşağı değiştiren ferforje merdiven korkulukları, Pınar Dekorasyon bünyesinde bulunan, işini seven sanatkâr ustalar tarafından yapılmaktadır. Yeni ve modern ferforje merdiven korkulukları şık olması haricinde uzun ömürlü dayanıklı ürünlerdir.

Ferforje Raylı Kapı

Güvenliğe ve dekorasyona önem veren insanlar, yeninin ve modanın peşinden koşar. Evinin bahçesine yeni bir hava katıp, güvenliğe de düşünerek yeniden düzenlemek isteyenler ferforje raylı kapı arayışına girmektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan tecrübeli ustalarımız size her konuda destek olup, hızlı ve sağlam şekilde, ferforje kapı hizmetini tamamlamaktadır.

Ferforje Kanatlı Kapı

Fabrikanızın yada evinizin bahçesine yeni bir hava katıp, başka canlılarında da girmesini engellemek amacıyla ferforje kanatlı kapı yaptırabilirsiniz. Tecrübeli ustalarımız hızlı ve sağlam şekilde, ferforje kanatlı kapı ürününüzü takmaktadır.

Ferforje ve normal demir arasındaki fark nedir?

Ferforje ve normal demir arasındaki fark basittir. Normal demir eritilmiş, kalıba dökülmüş ve soğumaya bırakılmış demirdir. Ferforje demir ise ısıtıldıktan sonra aletlerle işlenen ve şekillendirilen demire denir.

Ferforje Gölbaşı

Gölbaşı ilçesine tüm ferforje hizmetlerini vermekteyiz. Ferforje Gölbaşı sektöründeki tecrübemiz ve kalite anlayışımız ile her gün bir çok firmadan ayrışıyoruz. Ferforje uygulaması ve montajı hakkında hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Duvar, Cam Üstü Ferforje Korkuluk

Duvar üstü ferforje korkuluk bahçe, özel mülk, arsa gibi alanların etrafına yapılan duvar üstü sistemlerdir. Farklı desenlerde ve renklerde duvar üstü ferforje korkukları ve cam üstü ferforjeler bulunmaktadır.

HakkımızdaPınar Yapı & Ev DekorasyonAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 532 626 6516