Pınar Yapı & Ev DekorasyonMENÜ

Ankara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık

Pınar Yapı & Ev Dekorasyon+90532 626 6516

Karo Taşı

Karo Taşı Nedir?

Karo Taşı kiremit, seramik, doğal taş, metal ya da cam gibi sert malzemelerden üretilmiş ürünlerdir. Genellikle yerlerde ve duvarlarda kullanılır. Bir diğer kullanım alanı ise tavanlar olup, perlit, ahşap ve değişik malzemelerden yapılabilmektedir.

Karo Taşı Ankara

Karo Taşı Ankara daha çok bahçe zeminlerinde ve dekoratif dış mekan zemin kaplamaları için yapılmaktadır. Karo taşı uygulanan yeri ve mekanı daha estetik hale getirmektedir. Karo Taşı özellikle her alanda kullanılabilir ve ekonomik olması nedeniyle oldukça sık uygulanan bir kaplamadır.

Pınar Yapı Dekorasyon karo taşı uygulamalarında ürün yelpazesi oldukça geniştir. Çok farklı desenlerde, renklerde ve şekillerde oldukça geniş yelpazeli karo taşlarımız mevcuttur. Birden fazla rengin aynı anda buluşması ile ortaya çıkan dekoratif karo taşları her mekan için tercih edilebilir boyuttadır.

Karo Taşı Kullanım Alanları

Karo taşı duvarlara, zeminlere uygulanmaktadır. Karo taşı rengini ve çeşitlerini duvar ve mekan rengine göre kombine etmek dekorason açısıdan şık olacaktır. Karo taşlarının duvar ve zemin renklerine göre uyumunu sağlamak göze hoş gelen sonuçlar yaratır.

Karo taşları iç mekana yapılacak olup duvarlarınız koyu renkli ise daha açık renkli tercihler yapabilirsiniz. Açık renkli zemin karo taşı ile odanızın daha aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kaldırım karo taşları için ise en sık yapılan seçimler koyu renkli karo taşı seçimleridir.

HakkımızdaPınar Yapı & Ev DekorasyonAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 532 626 6516