Pınar Yapı & Ev DekorasyonMENÜ

Ankara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık

Pınar Yapı & Ev Dekorasyon+90532 626 6516

Bordür Taşı Ankara

Bordür Taşı Nedir?

Bordür Taşı Ankara yaya, yolcu yollarının araç ve yeşil alanlardan ayrıldığı tüm yerlerde kullanılmaktadır. Yüksek yoğunlukta ve mukavemette sıfır slamplı betonun preslenmesiyle imal edildiğinden kış şartlarına direnç gösterecek yapıya sahiptirler. Kentsel dış mekânlarda kaldırımların düzenli ve estetik görünmesini sağlarlar.

Bordür Taşı Ankara

Kaplama aracı olarak kullanılan beton parke taşlarının en gerekli tamamlayıcı unsuru olarak Bordür taşlarını örnek olarak veririz. Kısaca sınır belirtme bileşinleri olarak anılsalarda parke taşları ile büyük uyumluluk göstermektedirler.

Yol kenarıda bulunan yaya kaldırımlarının kenarlarında otoyol orta refüjlerinde, parklarda bahçelerde bu alanların kenar bitim noktalarında veya görsel olarak dekoratif odaklı istenen yerlerde çok sıkça kullanındığı göze çarpmaktadır. Değişik şekillerde ve renkler üretilebilen her türlü çevresel yapılarda tamamlayıcı öğe olarak karşılaşılmaktadır.

Bordür taşları, belediyelerin kullandığı bordürler, bahçe alanlarında kullanılan bahçe bordürü, karayollarında kullanılan karayolu bordürü ve orta refüj bordürü olarak uygulanmaktadır. Çok farklı model ve görünümler de üretilmekte dekoratif amaçlıda uygulanır.

Bordür Taşı Fiyatları Ankara

Bordür Taşı Fiyatları Ankara ilinde yapılacak alana, bölgeye, ölçülerine ve kullanılacak bordür taşı çeşidine göre değişmektedir. Uygulaması yapılacak olan bordür taşı sınıfı da önemlidir. Pınar Dekorasyon TSE standartlarına uygun kaliteli birinci sınıf malzemeleri kullanmaktadır ve sunmuş olduğumuz tüm hizmetler garanti altındadır. Bordür taşı uygulaması fiyatları için lütfen arayınız. 0(532) 626 65 16.

HakkımızdaPınar Yapı & Ev DekorasyonAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 532 626 6516